TSW-148-23-T-D
DigiKeyn tuotenumero
SAM1074-48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-148-23-T-D
Kuvaus
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 96,00 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TSW-148-23-T-D -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Sarja
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Osan tila
Aktiivinen
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Liittimen tyyppi
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin muoto
Neliö
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Riviväli - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Tilattavissa
Tehtaan varastossa: 243
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Varastossa: 234
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Varastossa: 100
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM
Varastossa: 181
CONN HEADER VERT 90POS 2.54MM