TSW-147-23-T-D
DigiKeyn tuotenumero
SAM1074-47-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-147-23-T-D
Kuvaus
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 94,00 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
TSW-147-23-T-D -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Liittimen tyyppi
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Varastossa: 234
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Varastossa: 100
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Varastossa: 160
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM
Varastossa: 181
CONN HEADER VERT 90POS 2.54MM