CPI-148-24-90T-67
DigiKeyn tuotenumero
2223-CPI-148-24-90T-67-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPI-148-24-90T-67
Kuvaus
BUZZER PIEZO 24V 13.9MM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu Pietso 24 V 20mA 4,1kHz 90dB @ 24V, 10cm Läpivientiaukko PC-nastat
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Äänenpainetaso (SPL)
90dB @ 24V, 10cm
Sarja
Virta - syöttö
20mA
Pakkaustapa
Kotelo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Ohjauspiiristö
Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu
Luokitukset
Pestävä
Tulon tyyppi
DC
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Jännite – nimellinen
24 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännitealue
15 – 28V
Terminointi
PC-nastat
Taajuus
4,1kHz
Koko/mitat
0,547" halk. (13,90mm)
Teknologia
Pietso
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)