AI-1440-TWT-24V-2-R
AI-1440-TWT-24V-2-R
AI-1440-TWT-24V-2-R
DigiKeyn tuotenumero
668-1342-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AI-1440-TWT-24V-2-R
Kuvaus
BUZZER PIEZO 24V 13.8MM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu Pietso 24 V 18mA 4kHz 87dB @ 24V, 10cm Läpivientiaukko PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AI-1440-TWT-24V-2-R -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Äänenpainetaso (SPL)
87dB @ 24V, 10cm
Sarja
Virta - syöttö
18mA
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Ohjauspiiristö
Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu
Luokitukset
Pestävä
Tulon tyyppi
DC
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite – nimellinen
24 V
Terminointi
PC-nastat
Jännitealue
6 – 30V
Koko/mitat
0,543" halk. (13,80mm)
Taajuus
4kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)