CPI-137-24T
DigiKeyn tuotenumero
2223-CPI-137-24T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPI-137-24T
Kuvaus
BUZZER PIEZO 24V 13.90MM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu Pietso 24 V 18mA 3,8kHz 92dB @ 24V, 10cm Läpivientiaukko PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CPI-137-24T -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Äänenpainetaso (SPL)
92dB @ 24V, 10cm
Sarja
Virta - syöttö
18mA
Pakkaustapa
Kotelo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Ohjauspiiristö
Ilmaisin, Sisäisesti ohjattu
Luokitukset
Pestävä
Tulon tyyppi
DC
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite – nimellinen
24 V
Terminointi
PC-nastat
Jännitealue
16 – 28V
Koko/mitat
0,547" halk. (13,90mm)
Taajuus
3,8kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)