TFZVTR20B
DigiKeyn tuotenumero
TFZVTR20BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TFZVTR20BCT-ND - Cut Tape (CT)
TFZVTR20BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TFZVTR20B
Kuvaus
DIODE ZENER 20V 500MW TUMD2M
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 20 V 500 mW Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TFZVTR20B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
28 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 nA @ 15 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW