TFZVTR5.1B
DigiKeyn tuotenumero
TFZVTR5.1BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TFZVTR5.1BCT-ND - Cut Tape (CT)
TFZVTR5.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TFZVTR5.1B
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2M
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.1 V 500 mW Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
TFZVTR5.1B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1.5 V
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Teho - maksimi
500 mW