TFZVTR30B
DigiKeyn tuotenumero
TFZVTR30BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TFZVTR30BCT-ND - Cut Tape (CT)
TFZVTR30BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TFZVTR30B
Kuvaus
DIODE ZENER 30V 500MW TUMD2M
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 30 V 500 mW Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
TFZVTR30B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
55 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 nA @ 23 V
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Teho - maksimi
500 mW