RUR020N02TL
DigiKeyn tuotenumero
RUR020N02TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RUR020N02TLCT-ND - Cut Tape (CT)
RUR020N02TLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RUR020N02TL
Kuvaus
MOSFET N-CH 20V 2A TSMT3
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 20 V 2A (Ta) 540mW (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RUR020N02TL -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
1V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
2 nC @ 4.5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±10V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
180 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
540mW (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
20 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TSMT3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
1,5V, 4,5V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
105mOhm @ 2A, 4,5V