RB161MM-20TR
DigiKeyn tuotenumero
RB161MM-20TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB161MM-20CT-ND - Cut Tape (CT)
RB161MM-20DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB161MM-20TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 25V 1A PMDU
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 25 V 1A Kiinnitys pintaan PMDU
EDA/CAD-mallit
RB161MM-20TR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
700 µA @ 20 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
PMDU
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
25 V
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
350 mV @ 1 A