RTQ045N03TR
DigiKeyn tuotenumero
RTQ045N03TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RTQ045N03CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RTQ045N03TR
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT6
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 4,5A (Ta) 1,25W (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT6 (SC-95)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RTQ045N03TR -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
1,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
10.7 nC @ 4.5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Vgs (maks.)
±12V
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
540 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,25W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TSMT6 (SC-95)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4,5V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
43mOhm @ 4,5A, 4,5V