RQ6E045TNTR
DigiKeyn tuotenumero
RQ6E045TNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RQ6E045TNCT-ND - Cut Tape (CT)
RQ6E045TNDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RQ6E045TNTR
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT6
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 4,5A (Ta) 950mW (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT6 (SC-95)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
1,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
10.7 nC @ 4.5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±12V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
540 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
950mW (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TSMT6 (SC-95)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4,5V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
43mOhm @ 4,5A, 4,5V