RTQ045N03HZGTR
DigiKeyn tuotenumero
846-RTQ045N03HZGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-RTQ045N03HZGCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RTQ045N03HZGDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RTQ045N03HZGTR
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT6
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 4,5A (Ta) 950mW (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT6 (SC-95)
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
10.7 nC @ 4.5 V
Valm.
Vgs (maks.)
±12V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
540 pF @ 10 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
950mW (Ta)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Teknologia
Luokka
Autoteollisuus
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4,5V
Valmistajan laitepakkaus
TSMT6 (SC-95)
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
43mOhm @ 4,5A, 4,5V
Pakkaus / kotelo
Vgs(th) (maks.) @ Id
1,5V @ 1mA