RSQ045N03TR on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
Varastossa: 2 943
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Varastossa: 235
onsemi
onsemi
Infineon Technologies
Nexperia USA Inc.
Vishay Siliconix
Vishay Siliconix
Varastossa: 280
N-kanavatyyppi 30 V 4,5A (Ta) 600mW (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT6 (SC-95)
RSQ045N03TR
DigiKeyn tuotenumero
RSQ045N03TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RSQ045N03CT-ND - Cut Tape (CT)
RSQ045N03DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RSQ045N03TR
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT6
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RSQ045N03TR -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
9.5 nC @ 5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
520 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
600mW (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TSMT6 (SC-95)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
38mOhm @ 4,5A, 10V