RRL035P03TR
DigiKeyn tuotenumero
RRL035P03TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RRL035P03CT-ND - Cut Tape (CT)
RRL035P03DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RRL035P03TR
Kuvaus
MOSFET P-CH 30V 3.5A TUMT6
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 30 V 3,5A (Ta) 320mW (Ta) Kiinnitys pintaan TUMT6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RRL035P03TR -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
8 nC @ 5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
800 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
320mW (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TUMT6
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
50mOhm @ 3,5A, 10V