NANOSMDC050F/13.2-2
DigiKeyn tuotenumero
NANOSMDC050F/13.2-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
NANOSMDC050F/13.2-2CT-ND - Cut Tape (CT)
NANOSMDC050F/13.2-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NANOSMDC050F/13.2-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 13.2V 500MA 1206
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 13,2V 500 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NANOSMDC050F/13.2-2 -mallit
Kategoria
Virta - maks.
100 A
Laukaisuaika
100 ms
Sarja
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
200 mOhms
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite - maksimi
13,2V
Paksuus (maks.)
0,029" (0,74mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
500 mA
Hyväksyjä
CSA, TUV, UL
Virta - laukaisu (It)
1.1 A