RQ6E045TNTR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RQ6E045TNTR |
Kuvaus | MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT6 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 30 V 4,5A (Ta) 950mW (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT6 (SC-95) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 1,5V @ 1mA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 10.7 nC @ 4.5 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±12V |
Osan tila Aktiivinen | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 540 pF @ 10 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 950mW (Ta) |
Teknologia | Toimintalämpötila 150°C (TJ) |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 30 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus TSMT6 (SC-95) |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 2,5V, 4,5V | Pakkaus / kotelo |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 43mOhm @ 4,5A, 4,5V | Päätuotenumero |