R6018VNXC7G
DigiKeyn tuotenumero
846-R6018VNXC7G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R6018VNXC7G
Kuvaus
600V 10A TO-220FM, PRESTOMOS WIT
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 10A (Tc) 61W (Tc) Läpivientiaukko TO-220FM
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
6,5V @ 600µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
27 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Putki
Vgs (maks.)
±30V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1250 pF @ 100 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
61W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
10V, 15V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
204mOhm @ 4A, 15V