1N5393-E3/54
DigiKeyn tuotenumero
1N5393-E3/54GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
1N5393-E3/54GICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1N5393-E3/54
Kuvaus
DIODE STANDARD 200V 1.5A DO204AL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 1,5A Läpivientiaukko DO-204AL (DO-41)
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
2 µs
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 200 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Kapasitanssi @ Vr, F
15pF @ 4V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-204AL (DO-41)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1,5A
Toimintalämpötila - liitos
-50°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.4 V @ 1.5 A
Päätuotenumero
Nopeus
Standardielpyminen >500ns, > 200mA (Io)