EDZVT2R3.3B
DigiKeyn tuotenumero
EDZVT2R3.3BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
EDZVT2R3.3BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDZVT2R3.3B
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 150MW EMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.3 V 150 mW Kiinnitys pintaan EMD2
EDA/CAD-mallit
EDZVT2R3.3B -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
120 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Teho - maksimi
150 mW