EDZVFHT2R3.3B
DigiKeyn tuotenumero
EDZVFHT2R3.3BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
EDZVFHT2R3.3BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVFHT2R3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDZVFHT2R3.3B
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 150MW EMD2
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.3 V 150 mW ±3,18% Kiinnitys pintaan EMD2
EDA/CAD-mallit
EDZVFHT2R3.3B -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V
Valm.
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toleranssi
±3,18%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
150 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
120 Ohms