MYMGM5R012ELA5RN_view2.jpg
MYMGM5R012ELA5RN
DigiKeyn tuotenumero
811-MYMGM5R012ELA5RNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
811-MYMGM5R012ELA5RNCT-ND - Cut Tape (CT)
811-MYMGM5R012ELA5RNDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MYMGM5R012ELA5RN
Kuvaus
DC/DC CONV 7.5-15V/1.8-5V 12A
Valmistajan vakio toimitusaika
57 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1,8 – 5V 12A 7,5V - 15V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
12A
Valm.
Teho (wattia)
60 W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Adjustable Output, PMBus™, Remote On/Off, Remote Sense
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Tehokkuus
95,7%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
7,5V
Pakkaus / kotelo
56-SMD-moduuli
Tulojännite (maks.)
15V
Koko/mitat
0,41" pit. x 0,35" lev. x 0,20" kork. (10,5mm x 9,0mm x 5,0mm)