NP50P04SDG-E1-AY | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | NP50P04SDG-E1-AY |
Kuvaus | MOSFET P-CH 40V 50A TO252 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | P-kanava 40 V 50A (Tc) 1,2W (Ta), 84W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252 (MP-3ZK) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | NP50P04SDG-E1-AY -mallit |
Kategoria | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 100 nC @ 10 V |
Valm. | Vgs (maks.) ±20V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 5000 pF @ 10 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 1,2W (Ta), 84W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila 175°C (TJ) |
Teknologia | Luokka Autoteollisuus |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 40 V | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Valmistajan laitepakkaus TO-252 (MP-3ZK) |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 9,6mOhm @ 25A, 10V | Pakkaus / kotelo |
Vgs(th) (maks.) @ Id 2,5V @ 250µA | Päätuotenumero |