STD45P4LLF6AG
DigiKeyn tuotenumero
497-15965-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-15965-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15965-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STD45P4LLF6AG
Kuvaus
MOSFET P-CH 40V 50A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 40 V 50A (Tc) 58W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK
EDA/CAD-mallit
STD45P4LLF6AG -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
65.5 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±18V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3525 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
58W (Tc)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
15mOhm @ 25A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA