AT25SF081B-SSHD-B
DigiKeyn tuotenumero
1265-AT25SF081B-SSHD-B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT25SF081B-SSHD-B
Kuvaus
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH - NOR Muisti IC 8Mbit SPI – Quad I/O 108 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
AT25SF081B-SSHD-B -mallit
Kategoria
Muistirajapinta
SPI – Quad I/O
Valm.
Kellotaajuus
108 MHz
Pakkaustapa
Putki
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
50µs, 800µs
Syöttöjännite
2,5V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TC)