SST26VF080AT-104I/SN
DigiKeyn tuotenumero
150-SST26VF080AT-104I/SNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-SST26VF080AT-104I/SNCT-ND - Cut Tape (CT)
150-SST26VF080AT-104I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SST26VF080AT-104I/SN
Kuvaus
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FLASH Muisti IC 8Mbit SPI – Quad I/O 104 MHz 8-SOIC
Kategoria
Muistin organisointimalli
1M x 8
Kellotaajuus
104 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
2,7V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)