STPS5H100AF
DigiKeyn tuotenumero
497-18873-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-18873-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18873-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS5H100AF
Kuvaus
DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan SOD128Flat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STPS5H100AF -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3.5 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
SOD128Flat
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
175°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
760 mV @ 5 A