RACV04-24
DigiKeyn tuotenumero
945-2946-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACV04-24
Kuvaus
LED DRIVER CV AC/DC 24V 170MA
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
170mA 24V Vakiojännite LED-ohjaimet AC-DC-muunnin Topologia 1 Lähtö
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
170mA
Valmistaja
Recom Power
Teho (wattia)
4 W
Sarja
Jännite - erotus
3.75 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
OTP, OVP, SCP
Osan tila
Aktiivinen
Luokitukset
IP65
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-20°C – 50°C
Tyyppi
Vakiojännite
Tehokkuus
0.75
Topologia
AC-DC-muunnin
Terminointityyppi
Johdot
Koko/mitat
1,50" pit. x 1,06" lev. x 0,83" kork. (38,0mm x 27,0mm x 21,0mm)
Tulojännite (min.)
90VAC
Hyväksyjä
CB, CE, cETLus, ENEC
Tulojännite (maks.)
264VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjännite
24V