RAC05-24SK/277/W
DigiKeyn tuotenumero
945-3183-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC05-24SK/277/W
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 305VAC, 120 – 430VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
RAC05-24SK/277/W -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
84%
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Yleistulo
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Koko/mitat
1,25" pit. x 1,05" lev. x 0,86" kork. (31,7mm x 26,7mm x 21,8mm)
Jännite - tulo
85 – 305VAC, 120 – 430VDC
Hyväksyjä
CB, CE, cURus
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
210 mA