RACM15E-24SK/PMAD-CTN
DigiKeyn tuotenumero
945-RACM15E-24SK/PMAD-CTN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACM15E-24SK/PMAD-CTN
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 80 – 275VAC, 120 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4.2 kV
Sarja
Tehokkuus
86%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Aluslevy, tuki DC-tulolle, PFC, yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkoasennus/DIN-kisko
Koko/mitat
3,20" pit. x 1,00" lev. x 1,10" kork. (81,3mm x 25,4mm x 27,9mm)
Jännite - tulo
80 – 275VAC, 120 – 370VDC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, cURus, FCC, UKCA
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
60335-1; 60601-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
625 mA