RACM40-18SK/OF
DigiKeyn tuotenumero
945-RACM40-18SK/OF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RACM40-18SK/OF
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 18V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 18V 80 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
90%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Koko/mitat
3,08" pit. x 1,60" lev. x 1,00" kork. (78,3mm x 40,6mm x 25,5mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC, 120 – 370VDC
Hyväksyjä
CE, cURus, CSA
Jännite - lähtö 1
18V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
2.222 A