FCS60US18
DigiKeyn tuotenumero
1470-4690-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FCS60US18
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 18V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 18V 80 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FCS60US18 -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
85%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,10" kork. (101,6mm x 50,8mm x 27,9mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
18V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
3.33 A