CUS30M-18
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS30M-18-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS30M-18
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 18V 31W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 18V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS30M-18 -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
0.88
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
3,00" pit. x 2,00" lev. x 0,95" kork. (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)
Jännite - lähtö 1
18V
Sähkövirta - lähtö 1
1.7 A