AS-25.000-18-F-SMD-TR
DigiKeyn tuotenumero
2151-AS-25.000-18-F-SMD-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2151-AS-25.000-18-F-SMD-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2151-AS-25.000-18-F-SMD-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS-25.000-18-F-SMD-TR
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 40 Ohms HC-49/US
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AS-25.000-18-F-SMD-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
25 MHz
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,189" lev. (12,00mm x 4,80mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm