ABLS-25.000MHZ-B4-F-T
DigiKeyn tuotenumero
535-10235-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10235-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10235-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABLS-25.000MHZ-B4-F-T
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Tarkka kuvaus
25 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 40 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-mallit
ABLS-25.000MHZ-B4-F-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Taajuus
25 MHz
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,185" lev. (11,40mm x 4,70mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,165" (4,20mm)