ATS25ASM-1
DigiKeyn tuotenumero
110-ATS25ASM-1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
110-ATS25ASM-1CT-ND - Cut Tape (CT)
110-ATS25ASM-1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATS25ASM-1
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±30ppm Kiteet 20pF 30 Ohms HC-49/US
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
25 MHz
Valmistajan laitepakkaus
HC-49/US-SM
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,437" pit. x 0,190" lev. (11,10mm x 4,83mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)