PA4342.222NLT on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 1 057
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 546
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
Varastossa: 2 002
Samankaltainen
CODACA
Varastossa: 646
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 12 A 7mOhm maks. Epästandardi