ASE02008MS-LW100-R
DigiKeyn tuotenumero
668-ASE02008MS-LW100-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASE02008MS-LW100-R
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 97DB
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön, Mukana kotelo Kaiuttimet 1 W 500 Hz ~ 20 kHz Yläosa Suorakulmainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASE02008MS-LW100-R -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Valmistaja
PUI Audio, Inc.
Teho - nimellinen
1 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Teho - maksimi
1.3 W
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Yläosa
Teknologia
Magneettinen
Muoto
Suorakulmainen
Tyyppi
Yleiskäyttöön, Mukana kotelo
Materiaali - kartio
Polyakryylinitriilibutadieenistyreeni (ABS)
Taajuusalue
500 Hz ~ 20 kHz
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuus - itseresonoiva
950Hz
Terminointi
Johdot
Impedanssi
8 Ohms
Koko/mitat
0,787" pit. x 0,787" lev. (20,00mm x 20,00mm)
Tehokkuus - dBA
97
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,281" (7,15mm)
Tehokkuus - testaus
100mm
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C