CAC25-01W75-07-1X
DigiKeyn tuotenumero
2603-CAC25-01W75-07-1X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CAC25-01W75-07-1X
Kuvaus
SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 93DB
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 Ohms Yleiskäyttöön, Mukana kotelo Kaiuttimet 1 W 640 Hz ~ 20 kHz Yläosa Neliö
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CAC25-01W75-07-1X -mallit
Kategoria
Teho - nimellinen
1 W
Valmistaja
Challenge Electronics
Teho - maksimi
1.2 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Neliö
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyeetterieetteriketoni (PEEK)
Tyyppi
Yleiskäyttöön, Mukana kotelo
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
640 Hz ~ 20 kHz
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IPX7
Taajuus - itseresonoiva
800Hz
Terminointi
Johdot
Impedanssi
6 Ohms
Koko/mitat
0,984" pit. x 0,984" lev. (25,00mm x 25,00mm)
Tehokkuus - dBA
93
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tehokkuus - testaus
1W/100mm
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Vääristymäluokitus
10% @ 2kHZ, 1W