CAC35-01W110-05-2
DigiKeyn tuotenumero
2603-CAC35-01W110-05-2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CAC35-01W110-05-2
Kuvaus
CHAMBER ASSEMBLY
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön, Mukana kotelo Kaiuttimet 1.5 W 880 Hz ~ 20 kHz Sivu Suorakulmainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CAC35-01W110-05-2 -mallit
Kategoria
Teho - nimellinen
1.5 W
Valmistaja
Challenge Electronics
Teho - maksimi
1.7 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Sivu
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Suorakulmainen
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Polyeetterieetteriketoni (PEEK)
Tyyppi
Yleiskäyttöön, Mukana kotelo
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
880 Hz ~ 20 kHz
Terminointi
Johdot ja liitoskappale
Taajuus - itseresonoiva
1,1kHz
Koko/mitat
1,378" pit. x 0,787" lev. (35,00mm x 20,00mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,228" (5,80mm)
Tehokkuus - dBA
100
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Tehokkuus - testaus
1,5W/100mm
Vääristymäluokitus
10% maks. @ 3kHz, 1,5W