FTD76-10-D on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
American Electrical Inc.
Varastossa: 3 828
Tekniset tiedot
Harmaa Johdon liitin tukiholkilla DIN Kaksi x 20 AWG (0,75mm²) Kaksi johdinta
Ferrule Installation Solutions
FTD76-10-D
DigiKeyn tuotenumero
298-10762-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FTD76-10-D
Kuvaus
CONN FERRULE DIN TWO X 20AWG GRY
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Tyyppi
DIN
Valmistaja
Panduit Corp
Koko
Kaksi x 20 AWG (0,75mm²)
Sarja
Pituus - yhteensä
17,00mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - nasta
10,00mm