ERZ-E08A471 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 39 461
Tekniset tiedot
Suora
TDK
Varastossa: 17 935
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
470 V 3.5 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 10,5mm
ERZ-E08A471
DigiKeyn tuotenumero
P16675-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERZ-E08A471
Kuvaus
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10.5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
517 V
Valmistaja
Panasonic Industry
Virta - piikki
3.5 kA
Sarja
Energia
85J
Pakkaustapa
Irtotavara
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
180 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
300 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
385 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Varistorin jännite (min.)
423 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 10,5mm
Varistorin jännite (tyyp.)
470 V