B72210S2301K101
DigiKeyn tuotenumero
495-1434-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B72210S2301K101
Kuvaus
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 V 3.5 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 10mm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
B72210S2301K101 -mallit
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
517 V
Valmistaja
TDK
Virta - piikki
3.5 kA
Sarja
Energia
60J
Pakkaustapa
Irtotavara
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
200 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
300 V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Maksimi DC-jännite
385 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Varistorin jännite (min.)
423 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 10mm
Varistorin jännite (tyyp.)
470 V