B82731M2701A030
DigiKeyn tuotenumero
495-2767-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B82731M2701A030
Kuvaus
CMC 27MH 700MA 2LN TH
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27 mH @ 10 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Läpivientiaukko 700mA DCR 1Ohm (tyyp.)
EDA/CAD-mallit
B82731M2701A030 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1Ohm (tyyp.)
Valmistaja
TDK
Jänniteluokitus – AC
250V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Kaukalo
Hyväksyjä
ENEC, UR, VDE
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,827" pit. x 0,591" lev. (21,00mm x 15,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,807" (20,50mm)
Induktanssi taajuudella
27 mH @ 10 kHz
Pakkaus / kotelo
Pystysuuntainen, 4 PC-nastaa
Virtaluokitus (maks.)
700mA