EEH-ZA1J560V on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 2 079
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Rubycon
Varastossa: 953
Tekniset tiedot
Rubycon
Varastossa: 0
Nichicon
Varastossa: 4
Chemi-Con
Varastossa: 500
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 426
Cornell Dubilier Knowles
56 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 10000 tuntia @ 105°C