63PEV56M10X10.5 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Rubycon
Varastossa: 953
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Varastossa: 2 079
Tekniset tiedot
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Nichicon
Varastossa: 4
Chemi-Con
Varastossa: 500
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 426
Cornell Dubilier Knowles
56 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 10000 tuntia @ 105°C
63PEV56M10X10.5
DigiKeyn tuotenumero
63PEV56M10X10.5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
63PEV56M10X10.5CT-ND - Cut Tape (CT)
63PEV56M10X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
63PEV56M10X10.5
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
63PEV56M10X10.5 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
Rubycon
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
90 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.8 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
56 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C