EEH-ZA1J560P
DigiKeyn tuotenumero
P15449TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P15449CT-ND - Cut Tape (CT)
P15449DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEH-ZA1J560P
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Tarkka kuvaus
56 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 10000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EEH-ZA1J560P -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
270 mA @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.8 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
56 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C