NSZ5V6V2T5G
DigiKeyn tuotenumero
488-NSZ5V6V2T5GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NSZ5V6V2T5GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NSZ5V6V2T5GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NSZ5V6V2T5G
Kuvaus
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.6 V 200 mW ±2,14% Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 2 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±2,14%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
40 Ohms