BZT585B5V6TQ-7 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZT585B5V6TQ-7 |
Kuvaus | DIODE ZENER 5.6V 350MW SOD523 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 40 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 5.6 V 350 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-523 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 1.1 V @ 100 mA |
Valm. | Toimintalämpötila -65°C – 150°C (TJ) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokka Autoteollisuus |
Osan tila Aktiivinen | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±2% | Pakkaus / kotelo |
Teho - maksimi 350 mW | Valmistajan laitepakkaus SOD-523 |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 40 Ohms | Päätuotenumero |
Virta - käänteinen vuoto @ Vr 1 µA @ 2 V |