SZMM5Z5V6ST5G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
onsemi
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 5.6 V 500 mW ±2,14% Kiinnitys pintaan SOD-523
SC-76, SOD-523
SZMM5Z5V6ST5G
DigiKeyn tuotenumero
488-SZMM5Z5V6ST5GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-SZMM5Z5V6ST5GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-SZMM5Z5V6ST5GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMM5Z5V6ST5G
Kuvaus
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±2,14%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
40 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 2 V